Dorcel - STRONG+ - Stimulatiecrème voor Mannen - 100 ml vs Boners Masturbatiecrème - 100 ml

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Dorcel - STRONG+ - Stimulatiecrème voor Mannen - 100 ml

Dorcel - STRONG+ - Stimulatiecrème voor Mannen - 100 ml

€ 26,95

Bekijk deal
Boners Masturbatiecrème - 100 ml

Boners Masturbatiecrème - 100 ml

€ 11,01

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieDorcel - STRONG+ - Stimulatiecrème voor Mannen - 100 mlBoners Masturbatiecrème - 100 ml
Merk
MerkBoners
Substantie
SubstantieCrème
Gebruiksaanwijzing
Gebruiksaanwijzingbreng een klein beetje masturbatiecrème aan op je hand en geslachtsdeel. Herhaal dit zo vaak als je wilt. Reinig je huid met een droge, schone of gebruik een bodycleaner.
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamBoners
Overige kenmerken
Aantal artikelen in verpakking1 stuk(s)
Bijzondere BewaarvoorschriftenGeen bijzondere bewaarvoorschriften
GeslachtVolwassenen
Ingrediëntenaqua, petrolatum, paraffinum liquidum, cetearyl alcohol, propylene glycol, PEG-8 stearate, ceteareth-25, dimethicone, phenoxyethanol, isopropyl myristate, ethylhexylglycerin, citric acid
Inhoud100 ml
Inhoud per dispenser100 ml
Product gewicht112 g
Taal handleidingDuits
Type stimuleringsmiddelErectiecrème
Verpakking breedte45 mm
Verpakking hoogte40 mm
Verpakking lengte142 mm
Verpakkingsgewicht127 g
EAN
EAN8719497665297

Prijzen per winkel

SpecificatiesDorcel - STRONG+ - Stimulatiecrème voor Mannen - 100 mlBoners Masturbatiecrème - 100 ml
Laagste prijs€ 26,95€ 11,01Beste
Hoogste prijs€ 26,95€ 11,01
Prijsverschil€ 15,94 (Boners Masturbatiecrème - 100 ml is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 26,95€ 11,01
Bekijk dealBekijk deal

Dorcel - STRONG+ - Stimulatiecrème voor Mannen - 100 ml vs Boners Masturbatiecrème - 100 ml: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de Dorcel - STRONG+ - Stimulatiecrème voor Mannen - 100 ml en de Boners Masturbatiecrème - 100 ml? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 15,94. De Boners Masturbatiecrème - 100 ml is momenteel de voordeligste optie.

Dorcel - STRONG+ - Stimulatiecrème voor Mannen - 100 ml vs Boners Masturbatiecrème - 100 ml — Vergelijking | Geneugte · Geneugte