Footless bodystocking + vs Net halter bodystocking +

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Footless bodystocking +

Footless bodystocking +

€ 24,99

Bekijk deal
Net halter bodystocking +

Net halter bodystocking +

€ 29,90

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieFootless bodystocking +Net halter bodystocking +
Maat
KledingmaatXL/XXLXL/XXL
Kleur
Kleur["Zwart"]["Zwart"]
Materiaal
MateriaalPolyamidePolyamide
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamLeg Avenue EuropeLeg Avenue Europe BV
Overige kenmerken
Open kruisNeeJa
PlussizeJaJa
Special lookKantKant
Verpakking breedte165 mm16.00 cm
Verpakking hoogte230 mm1.00 cm
Verpakking lengte30 mm22.00 cm
Verpakkingsgewicht0.066 kg0.01 kg
EAN
EAN07147185420270714718569390

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 24,99
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 29 jul in huis
Verkoper
Lusty Play
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 29,90
Levering
Uiterlijk 4 augustus in huis
Bezorgd
Tussen 1 aug en 4 aug in huis
Verkoper
Passage du Désir
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesFootless bodystocking +Net halter bodystocking +
Laagste prijs€ 24,99Beste€ 29,90
Hoogste prijs€ 24,99€ 29,90
Prijsverschil€ 4,91 (Footless bodystocking + is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 24,99€ 29,90
Bekijk dealBekijk deal

Footless bodystocking + vs Net halter bodystocking +: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de Footless bodystocking + en de Net halter bodystocking +? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 4,91. De Footless bodystocking + is momenteel de voordeligste optie.