Lange tong Fantasy Dildo van FAAK® vs FAAK® Fantasy Animal slurf dildo

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Lange tong Fantasy Dildo van FAAK®

Lange tong Fantasy Dildo van FAAK®

€ 25,00

Bekijk deal
FAAK® Fantasy Animal slurf dildo

FAAK® Fantasy Animal slurf dildo

€ 17,95

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieLange tong Fantasy Dildo van FAAK®FAAK® Fantasy Animal slurf dildo
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamCimejo BV
Overige kenmerken
Aantal meegeleverde accu's/batterijenGeen
BuigbaarJa
Diameter57 mm
GeslachtVolwassenen
Inbrenglengte20 cm
Kleurhiuidskleur
MPN (Manufacturer Part Number)LT-788
MateriaalSiliconen
Met balzakNee
Met zuignapNee
Plezier voorVrouw
Product breedte7 cm
Product gewicht150 kg
Product hoogte3 cm
Product lengte23 cm
Seksspeeltje optiesGeen opties
Structuur dildoGlad
Type dildoAnale dildo
Verpakking breedte83 mm
Verpakking hoogte75 mm
Verpakking lengte213 mm
Verpakkingsgewicht0.37 kg
Verpakkingsinhoud1 stuks FAAK® tong dildo
WatervastJa
eWasteNee
EAN
EAN6970917383227

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 25,00
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 29 jul in huis
Verkoper
Cimejo
Conditie
Nieuw
Geen bol.com aanbod beschikbaar voor FAAK® Fantasy Animal slurf dildo.

Prijzen per winkel

SpecificatiesLange tong Fantasy Dildo van FAAK®FAAK® Fantasy Animal slurf dildo
Laagste prijs€ 25,00€ 17,95Beste
Hoogste prijs€ 25,00€ 17,95
Prijsverschil€ 7,05 (FAAK® Fantasy Animal slurf dildo is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 25,00€ 17,95
Bekijk dealBekijk deal

Lange tong Fantasy Dildo van FAAK® vs FAAK® Fantasy Animal slurf dildo: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de Lange tong Fantasy Dildo van FAAK® en de FAAK® Fantasy Animal slurf dildo? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 7,05. De FAAK® Fantasy Animal slurf dildo is momenteel de voordeligste optie.

Lange tong Fantasy Dildo van FAAK® vs FAAK® Fantasy Animal slurf dildo — Vergelijking | Geneugte · Geneugte