Open Mouth Gag Head Harness with Plug Stopper - Black vs Shots - Ouch! Head Harness met Spider Gag en Neushaken - Zwart

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Open Mouth Gag Head Harness with Plug Stopper - Black

Open Mouth Gag Head Harness with Plug Stopper - Black

€ 29,95

Bekijk deal
Shots - Ouch! Head Harness met Spider Gag en Neushaken - Zwart

Shots - Ouch! Head Harness met Spider Gag en Neushaken - Zwart

€ 29,99

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieOpen Mouth Gag Head Harness with Plug Stopper - BlackShots - Ouch! Head Harness met Spider Gag en Neushaken - Zwart
Productinformatie
KleurZwartZwart
Verpakkingsgewicht235 g196 g
Materiaal, afmetingen & capaciteit
MateriaalKunstleerKunstleer
VerstelbaarJaJa
Verpakking hoogte75 mm49 mm
Verpakking lengte196 mm195 mm
Verpakking breedte140 mm91 mm
Inhoud en samenstelling van dit artikel
Verpakkingsinhoud1st1st
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamShots BVShots BV
Overige kenmerken
GeslachtVolwassenenJongens
Inclusief slotJa
Materiaal bandKunstleerLeer
Met boeienNeeNee
Met hoofdtuigJaJa
Met tepelklemmenNeeNee
Mond BeschikbaarheidJaJa
Type gagBall gagSpider gag
WaterbestendigJaNee
EAN
EAN87142730510428714273051059

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 29,95
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 29 jul in huis
Verkoper
Lusty Play
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 29,99
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 29 jul in huis
Verkoper
Lusty Play
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesOpen Mouth Gag Head Harness with Plug Stopper - BlackShots - Ouch! Head Harness met Spider Gag en Neushaken - Zwart
Laagste prijs€ 29,95Beste€ 29,99
Hoogste prijs€ 29,95€ 29,99
Prijsverschil€ 0,04 (Open Mouth Gag Head Harness with Plug Stopper - Black is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 29,95€ 29,99
Bekijk dealBekijk deal

Open Mouth Gag Head Harness with Plug Stopper - Black vs Shots - Ouch! Head Harness met Spider Gag en Neushaken - Zwart: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de Open Mouth Gag Head Harness with Plug Stopper - Black en de Shots - Ouch! Head Harness met Spider Gag en Neushaken - Zwart? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 0,04. De Open Mouth Gag Head Harness with Plug Stopper - Black is momenteel de voordeligste optie.