Scala Stay Hard - 3 stuks - Cockring - Transparant vs Scala Stay Hard - 3 stuks - Cockring - Zwart

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Scala Stay Hard - 3 stuks - Cockring - Transparant

Scala Stay Hard - 3 stuks - Cockring - Transparant

€ 4,99

Bekijk deal
Scala Stay Hard - 3 stuks - Cockring - Zwart

Scala Stay Hard - 3 stuks - Cockring - Zwart

€ 4,99

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieScala Stay Hard - 3 stuks - Cockring - TransparantScala Stay Hard - 3 stuks - Cockring - Zwart
Productinformatie
KleurTransparantZwart
WatervastJaJa
Maat00
Verpakkingsgewicht26 g1 g
Materiaal, afmetingen & capaciteit
MateriaalElastomeerElastomeer
Diameter0 cm0 cm
Verpakking hoogte9 mm7 mm
Verpakking lengte181 mm145 mm
Verpakking breedte101 mm88 mm
Inhoud en samenstelling van dit artikel
VerpakkingsinhoudScala Stay Hard - 3 stuks - CockringScala Stay Hard - 3 stuks - Cockring
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamUnilever Nederland B.V.Unilever Nederland B.V.
Overige kenmerken
Aantal meegeleverde accu's/batterijenGeenGeen
Bediening via mobiele appNeeNee
OplaadbaarNeeNee
Plezier voor
  • Man
  • Man + Man
  • Man
  • Man + Man
Taal handleidingEngelsEngels
Type cockringCockring setCockring set
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNeeNee
eWasteNeeNee
EAN
EAN47198552413344719855241365

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 4,99
Hoge korting-69%Was € 15,99 · Bespaar € 11,00
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 29 jul in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 4,99
Hoge korting-69%Was € 15,99 · Bespaar € 11,00
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 29 jul in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesScala Stay Hard - 3 stuks - Cockring - TransparantScala Stay Hard - 3 stuks - Cockring - Zwart
Laagste prijs€ 4,99Beste€ 4,99
Hoogste prijs€ 4,99€ 4,99
Prijsverschil€ 0,00 (Scala Stay Hard - 3 stuks - Cockring - Transparant is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 4,99€ 4,99
Bekijk dealBekijk deal

Scala Stay Hard - 3 stuks - Cockring - Transparant vs Scala Stay Hard - 3 stuks - Cockring - Zwart: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de Scala Stay Hard - 3 stuks - Cockring - Transparant en de Scala Stay Hard - 3 stuks - Cockring - Zwart? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.