Spider mondknevel met lederen band vs Roestvrijstalen mondklem met strap

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Spider mondknevel met lederen band

Spider mondknevel met lederen band

€ 36,95

Bekijk deal
Roestvrijstalen mondklem met strap

Roestvrijstalen mondklem met strap

€ 39,95

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieSpider mondknevel met lederen bandRoestvrijstalen mondklem met strap
Productinformatie
Kleurzwartzilver
Verpakkingsgewicht0.18 g135 g
Materiaal, afmetingen & capaciteit
MateriaalLeerRVS
VerstelbaarJaJa
Verpakking hoogte0 cm83 mm
Verpakking lengte0 cm213 mm
Verpakking breedte0 cm133 mm
Inhoud en samenstelling van dit artikel
Verpakkingsinhoud1 st1 st
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamO-Products BVO-Products BV
Overige kenmerken
GeslachtUnisexUnisex
Inclusief slotNeeNee
Materiaal bandLeerLeer
Met boeienNeeNee
Met hoofdtuigNeeNee
Met tepelklemmenNeeNee
Mond BeschikbaarheidJaJa
Type gagRing gagHook gag
WaterbestendigNeeJa
EAN
EAN87189694042288718969404259

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 36,95
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, donderdag in huis
Bezorgd
Vanaf 30 jul in huis
Verkoper
Laced Up Boutique
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 39,95
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, donderdag in huis
Bezorgd
Vanaf 30 jul in huis
Verkoper
Laced Up Boutique
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesSpider mondknevel met lederen bandRoestvrijstalen mondklem met strap
Laagste prijs€ 36,95Beste€ 39,95
Hoogste prijs€ 36,95€ 39,95
Prijsverschil€ 3,00 (Spider mondknevel met lederen band is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 36,95€ 39,95
Bekijk dealBekijk deal

Spider mondknevel met lederen band vs Roestvrijstalen mondklem met strap: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de Spider mondknevel met lederen band en de Roestvrijstalen mondklem met strap? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 3,00. De Spider mondknevel met lederen band is momenteel de voordeligste optie.