Svenjoyment Shorts met Cockring Opening Maat Medium vs The Latex Collection Latex Slip Met Penis Sleeve XL

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Svenjoyment Shorts met Cockring Opening Maat Medium

Svenjoyment Shorts met Cockring Opening Maat Medium

€ 31,99

Bekijk deal
The Latex Collection Latex Slip Met Penis Sleeve XL

The Latex Collection Latex Slip Met Penis Sleeve XL

€ 54,95

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieSvenjoyment Shorts met Cockring Opening Maat MediumThe Latex Collection Latex Slip Met Penis Sleeve XL
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamOV-GroßhandelThe Latex Collection
Overige kenmerken
KledingmaatMXL
KleurZwartzwart
MateriaalPolyesterSynthetisch
Open kruisJaNee
PlussizeNeeNee
Special lookNiet van toepassingLatex
Taal handleiding
  • Duits
  • Engels
  • Geen taal
Nederlands
Type onderbroekShort (erotisch)Slips (erotisch)
Verpakking breedte151 mm183 mm
Verpakking hoogte43 mm52 mm
Verpakking lengte232 mm297 mm
Verpakkingsgewicht168 g197 g
EAN
EAN40241442908264024144439904

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 24,25
Hoge korting-25%Was € 32,28 · Bespaar € 8,03
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 29 jul in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 54,95
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 29 jul in huis
Verkoper
Lusty Play
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesSvenjoyment Shorts met Cockring Opening Maat MediumThe Latex Collection Latex Slip Met Penis Sleeve XL
Laagste prijs€ 31,99Beste€ 54,95
Hoogste prijs€ 31,99€ 54,95
Prijsverschil€ 22,96 (Svenjoyment Shorts met Cockring Opening Maat Medium is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 31,99€ 54,95
Bekijk dealBekijk deal

Svenjoyment Shorts met Cockring Opening Maat Medium vs The Latex Collection Latex Slip Met Penis Sleeve XL: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de Svenjoyment Shorts met Cockring Opening Maat Medium en de The Latex Collection Latex Slip Met Penis Sleeve XL? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 22,96. De Svenjoyment Shorts met Cockring Opening Maat Medium is momenteel de voordeligste optie.